Η αξιολάτρευτη αγκαλιά με την κόρη της στα social media.
Tην ονομαστική της εορτή γιόρταζε χθες, Κυριακή, 7 Ιανουαρίου, η Ιωάννα Μαλέσκου.
Η γνωστή Ελληνίδα παρουσιάστρια μοιράστηκε μαζί με τους ακόλουθούς της στο instagram, μια τρυφερή εικόνα με την κορούλα της αγκαλιά, γράφοντας μια γλυκιά λεζάντα.
Διαβάστε ακόμα: Ιωάννα Μαλέσκου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά όσα θέλει να γίνουν στη βάφτιση της κόρης της
Συγκεκριμένα, η ευτυχισμένη μαμά της ελληνικής showbiz, ποζάροντας με το κοριτσάκι της, έγραψε τα εξής: "Έβαλε τα γιορτινά της. Ήθελε να την πάω για φαγητό. Να μου κάνει το τραπέζι. Τελικά της το έκανα εγώ". Δείτε την εικόνα: