Δεν είχε παρευρεθεί στον πολιτικό της γάμο!
Τα σκαλιά της εκκλησίας ανέβηκαν το Σάββατο, 6 Οκτωβρίου, η Αθηνά Οικονομάκου και ο Φίλιππος Μιχόπουλος, οι οποίοι είχαν στον πλευρό τους τα αγαπημένα τους πρόσωπα.
Μεταξύ αυτών και ο πατέρας της ηθοποιούς, ο οποίος δεν είχε καταφέρει να παρευρεθεί στον πολιτικό γάμο του ζευγαριού που πραγματοποιήθηκε πέρυσι στο Γύθειο, καθώς είναι καπετάνιος και ταξίδευε.
Διαβάστε ακόμα: Αθηνά Οικονομάκου - Φίλιππος Μιχόπουλος: Το πιο συγκινητικό στιγμιότυπο από το μυστήριο του γάμου τους που μόλις είδαμε!
Ο πατέρας της Οικονομάκου όχι μόνο ήταν στο θρησκευτικό γάμο της κόρης του αλλά ήταν εκείνος που τη συνόδευσε και την παρέδωσε στον γαμπρό. Είναι ένα από τα ελάχιστα στιγμιότυπα που η ίδια θέλησε να μοιραστεί στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram από την ημέρα εκείνη. Δείτε πιο κάτω το σχετικό βίντεο: